Zamieść reklamę na stronie internetowej

Zwiększ widoczność swojej firmy w sieci internetowej

Strona internetowa gazety Tydzień Ziemi Śremskiej to jeden z najpopularniejszych portali informacyjnych w powiecie śremskim i okolicach, przyciągający każdego miesiąca dziesiątki tysięcy odwiedzających. Uruchomiona w 2015 roku jako uzupełnienie papierowego wydania, witryna w krótkim czasie stała się podstawowym źródłem informacji dla mieszkańców Śremu i okolicznych miast takich jak Poznań, Leszno, Kórnik, Dolsk, Środa Wielkopolska, Gostyń, Zaniemyśl, Brodnica, Mosina z zakresu polityki, sportu, kultury czy życia.

Statystyki wejść na stronę w ciągu ostatnich miesięcy

źródło: AWStats

Dlaczego warto postawić na reklamę na naszej stronie internetowej

Internet to współcześnie najważniejsze medium informacyjne. Łatwy i szybki dostęp z niemal każdego miejsca na Ziemi w błyskawicznym tempie spopularyzował sieć, która równie szybko stała się kluczowym elementem dla rozwoju firm z praktycznie każdej branży.

Zamieszczając reklamy na stronie internetowej gazety Tydzień Ziemi Śremskiej zyskujesz:

Oferta

Oferujemy dwie formy reklamy na stronie internetowej:

  1. Banner – jedna z najpopularniejszych form reklamy, pozwalająca w szybki i atrakcyjny sposób przekazać informację dot. działalności firmy lub przenieść ruch na własną witrynę. Udostępniamy ponad 10 wariantów zamieszczania reklam, oferując dodatkową usługę opracowania grafiki lub animacji.
    Ceny – od 65,00 zł brutto
  2. Artykuł sponsorowany – doskonały sposób na szerszy opis działalności własnej firmy, kierunku działań czy oferty produktów. Forma artykułu prócz przenoszenia ruchu bezpośrednio na dedykowaną stronę wspiera również działania z zakresu SEO, podnosząc widoczność posiadanej strony internetowej w sieciach wyszukiwania.
    Ceny – od 200,00 zł brutto

Zapraszamy do kontaktu:

Dawid Selwet
Kierownik Działu Marketingu
reklama@tydzien.srem.com.pl
534 452 222

Tydzień Ziemi Śremskiej
ul. Paderewskiego 3
63-100 Śrem
tel. 61 282 15 63

W sprawie zamieszczania reklam w naszym portalu prosimy o kontakt z:
Dawidem Selwetem, Kierownikiem ds. Marketingu
reklama@tydzien.srem.com.pl
534 452 222