+1
0
+1
0

Gracze z Kórnika do meczu przystępowali też z wiedzą, że lider Nielba Wągrowiec za swój mecz otrzymał walkowera i już na początku wzmocnił się o trzy punkty.

Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Mecz rozpoczął się idealnie dla Kotwy. Już w 5 minucie Mikołaj Panowicz po ładnej składnej akcji wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Wówczas wydawało się, że zwycięstwo przyjdzie niezwykle łatwo. Nic bardziej mylnego. Rywale potrafili odpowiedzieć na tego gola. Tak samo na drugiego, którego w drugiej połowie strzelili Kórniczanie (Rasiak w 66 minucie). Mecz zakończył się remisem 2:2, więc passa remisów została przeciągnięta. W tym sezonie był to już 11 mecz, w którym żadna ze stron nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Sytuacja w tabeli się skomplikowała. Nielba ma już 9 punktów przewagi, jednak… dopóki piłka w grze.