10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleWyjeżdżał z podporządkowanej i uderzył w auto seniora

Wyjeżdżał z podporządkowanej i uderzył w auto seniora

75-letni kierujący samochodem osobowym, uczestnik dzisiejszego wypadku, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Uskarżał się na dolegliwości bólowe w obrębie klatki piersiowej.

Kilka minut po godzinie 13 służby ratownicze z powiatu śremskiego otrzymały informację o zdarzenie drogowe na trasie wojewódzkiej 436 na wysokości skrzyżowania z drogą na Binkowo.

Strażacy, w tym także ochotnicy z Pyszącej, po dotarciu na miejsce, zaopatrzyli medycznie uczestników zdarzenie – jeden z kierujących odmówił pomocy medycznej. Senior, który w tym przypadku jest osobą poszkodowaną, a nie sprawcą, z boleściami w klatce piersiowej, został zabrany do szpitala na badania.

Z ustaleń policji wynika, że sprawcą zderzenia jest osoba kierująca hondą, która włączając się do ruchu z ulicy podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa 75-latkowi, który poruszał się drogą z pierwszeństwem przejazdu, czyli trasą wojewódzką 436.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...