10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremFloorball Śrem wchodzi na wyższy poziom!

Floorball Śrem wchodzi na wyższy poziom!

Śremski klub unihokeja – Floorball Śrem wchodzi na wyższy poziom organizacyjny i treningowy. Od kwietnia treningi będą prowadzone w hali Śremskiego Sportu. Taki ruch pozwoli na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie zajęć, na które już teraz zapraszają trenerzy tego klubu.

Pierwsza sekcja unihokeja w naszym mieście powstała ponad 20 lat temu. Było to w roku 1992 przy klubie UKS Szóstka. Po wielu latach nieobecności, ówcześni zawodnicy UKSu postanowili reaktywować klub na bardziej profesjonalnych zasadach.

Aktualnie klub Floorball Śrem regularnie trenuje w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Dąbrowie. Teraz klub postanowił zwiększyć dostępność i przenieść się na salę w Śremskim Sporcie. Pierwszy trening w nowej lokalizacji odbędzie się 3 kwietnia, a na zajęcia zaprasza w dni:

  • poniedziałki godzina 17:00 – 19:00;
  • środy godzina 16:30 – 18:30.

Więcej info oraz kontakt z ŚKU Floorball Śrem na stronie www.floorballsrem.com.
Na zajęcia można zapisać się dzwoniąc na nr tel. 530 845 474 lub przychodząc na trening.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...