10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualności15. Turniej Kręglarski im. Mariana Szczepaniaka

15. Turniej Kręglarski im. Mariana Szczepaniaka

W sobotę 11 marca śremscy miłośnicy kręgli spotkali się na turnieju kręglarskim imienia Mariana Szczepaniaka. Była to już 15 odsłona tego turnieju – połączona z uczczeniem Dnia Kobiet, który przypadał kilka dni wcześniej.

Na starcie stanęło 8 kobiet i aż 18 mężczyzn, więc rywalizacja o wygraną była zacięta – zwłaszcza wśród mężczyzn, gdzie o zwycięstwie decydował jeden punkt. Zwycięzcy (podzielono ich na kobiety i mężczyzn) otrzymali puchary, a wszyscy z miejsc 1-3 medale i nagrody rzeczowe.

Kobiety:
1. Maria Michałowska – 434 pkt.
2. Jolanta Janowicz – 429 pkt.
3. Dorota Borowiak – 428

Mężczyźni:
1. Roman Robaszyński – 432 pkt.
2. Zdzisław Knasiak – 431 pkt.
3. Marcin Barnak – 430 pkt.

Co ciekawe, w przypadku zwycięzcy kategorii mężczyzn historia zatoczyła koło. Jubileuszową 15. edycję wygrał Roman Robaszyński, który był również triumfatorem… edycji pierwszej.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...