2.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościPan ma problem z kobietami

Pan ma problem z kobietami

Sporą dawkę humoru zapewnili dolszczanom aktorzy „Mojego Teatru”, którzy zawitali do Dolska w piątek, 10 marca, prezentując przedstawienie „Pan ma problem z kobietami”. Impreza stała się doskonałą okazją do wspólnego świętowania Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny.

Spektakl cieszył się sporym zainteresowaniem, o czym świadczy wypełniona po brzegi sala widowiskowa. Uczestników spotkania powitała dyrektor Biblioteki Publicznej – Daria Rosiak wraz z kierownikiem MGOSiR w Dolsku – Witoldem Opielewiczem, składając serdeczne życzenia i zapraszając wszystkich do wspólnego świętowania.

Główną częścią programu było przedstawienie „Pan ma problem z kobietami”. Jest to komediowa sesja terapii, która nie tylko zapewnia optymalną dawkę humoru, ale także mobilizuje do życiowych przemyśleń.

W role głównych bohaterów wcielili się: Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz oraz Tadeusz Falana. Akcja rozgrywa się w poczekalni przed gabinetem psychoterapeuty. Bohaterowie, korzystając z okazji, odbywają prywatną sesję. A wszystko dzieje się przy współudziale publiczności.

Kluczowe w rozmowie okazuje się pytanie „z czym pani lub pan ma problem?” Odpowiedzi może być nieskończenie wiele, jednak w przypadku bohaterów zadane pytanie w istotny sposób zaważyło na losach kobiety i mężczyzny. Na pozór różni, wzajemnie wciągają się w damsko-męską grę pozorów. W rozmowie nie brak zadziorności, złośliwości i uszczypliwości.

Oboje są po przejściach i z całą pewnością mogą pochwalić się bogatym bagażem doświadczeń. Podejmują różne tematy, w pewnym momencie decydują się jednak na szczere wyjawienie własnych myśli i obaw.

Spektakl doskonale łączy refleksyjne podejście do życia z humorem. Aktorzy dołożyli starań, by zaangażować publiczność w podejmowane działania, dzięki czemu uczestnicy spotkania w pewien sposób mogli wpływać na rozwój akcji.

Spektakl nagrodzony został gromkimi i w pełni zasłużonymi brawami.

„Mój Teatr” powstał we wrześniu 2011 roku. Aktualnie jest to jedyny prywatny teatr komediowy w Poznaniu. W repertuarze znaleźć można m.in. ciekawe propozycje muzyczne oraz spektakle dla dzieci.

„Pan ma problem z kobietami” to komedia w reżyserii Marka Zgaińskiego. Na scenie, oprócz wspomnianej Katarzyny Adamczyk-Kuźmicz i Tadeusza Falana , można zobaczyć również Sandrę Matuszak.

Organizatorem imprezy była Biblioteka Publiczna MiG Dolsk oraz MGOSiR w Dolsku.

Przedstawienie zostało dofinansowane ze środków Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dolsku

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...