10.2 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremTo była szalona noc w Gajówce!

To była szalona noc w Gajówce! [FOTO]

Kordian Cieślik był magnesem, który przyciągnął do Gajówki na imprezę zorganizowaną z okazji Dnia Kobiet liczne grono swoich wielbicielek. Na pewno się nie zawiodły, bo energetyczny koncert, a w nim cała seria znanych i lubianych piosenek śpiewanych na góralską nutę na pewno pozostanie na długo w ich pamięci.

Sobotni wieczór w Gajówce otworzył Roman Wiśniewski, który po powitaniu przypomniał długą historię obchodzenia tego kobiecego święta, a po nim krótkie wystąpienie miał burmistrz Śremu Adam Lewandowski, który objął nad imprezą honorowy patronat.

W dobry, imprezowy nastrój wprowadził wszystkich krótkim recitalem solo na saksofonie Jarek Wiśniewski. Jego brawurowe wykonanie wielkiego przeboju Toma Jonesa Delilah poderwało wiele pań do tańca, ale prawdziwe szaleństwo nastąpiło potem, gdy na scenie pojawił się zespół disco polo Kordian i jego frontman Kordian Cieślik. Zaśpiewali wiele swoich przebojowych utworów, a publiczność najpierw nieśmiało, a potem już całą ławą ruszyła pod scenę. Kolorytu koncertowi dodała śliczna tancerka-góraleczka Marysia, która zaimponowała wszystkim swoim ekspresyjnym tańcem.

Zespół zagrał swoje piosenki góralskie i imprezowe, które fanki Kordiana uwielbiają, a wśród nich: Moja mała ma góraleczko, Dziewczyna z warkoczami, Oczy, czarne oczy, Lubię wracać, Kocham Cię kocham,  Siup na zdrowie, Hej gwiazdeczko moja, Góry moje góry, Hulaj dusza, Niebo na ziemi, Lubię wracać, Osiemnaście lat, W promieniach słońca i wiele innych.

W trakcie koncertu tancerka Marysia rozdawała ze sceny widokówki i plakaty zespołu, na których po koncercie Kordian Cieślik miał składać swój autograf, co wzbudziło wśród fanek niekłamany entuzjazm.

Na koniec zespół czekała niespodzianka. Na scenę wkroczyła para entuzjastów zespołu, która wręczyła Kordianowi i Marysi torty, kwiaty i upominki, a wszystko z okazji imienin ich idola i święta Dnia Kobiet – to w przypadku tancerki Marysi.

Mimo, że koncert dobiegł końca, to cała sala bawiła się doskonale aż do późnych godzin nocnych, a do tańca uczestnikom imprezy przygrywał zespół Septyma.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...