10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaKulturaTen duet skradł serca śremianek

Ten duet skradł serca śremianek

W sobotni wieczór, 11 marca salę widowiskową Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury opanowały włoskie rytmy. Tego dnia przed publicznością wystąpił ciekawy duet. Serca słuchaczek skradli - Alberto Amati oraz Sergio Bettas. Organizatorem wydarzenia był Śremski Ośrodek Kultury.

Sobotni koncert w sali widowiskowej KCEK był propozycją dla pań w związku z Dniem Kobiet. Choć tu musimy przyznać, że w wydarzeniu chętnie towarzyszyli im panowie. W podróż do romantycznej Italii publiczność zabrali: Alberto Amati oraz Sergio Bettas. Zaśpiewali największe włoskie przeboje – „Besame Mucho”, „Bella Ciao”, „Volare”. Wybrzmiały także takie światowe hity jak: „Fly Me To The Moon”, „Looking for you” czy „New York”. A na deser „Nie płacz kiedy odjadę”.

 

Tymczasem już w kwietniu (22.04), również w sali widowiskowej KCEK, wystąpi Michał Bajor. Artysta zaprezentuje swoje największe przeboje oraz zupełnie nowe aranżacje, które pojawiły się na płycie „No, a ja?”. – Zapraszamy na koncert pełen wspomnień i autorskich nowości – zachęca Anna Szmyt-Baranowska, dyrektor Śremskiego Ośrodka Kultury.

Bilety na to wydarzenie, w cenie od 120 zł, dostępne są w Biurze Obsługi Klienta ŚOK oraz w serwisie Bilety24.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...