4.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaWażnePOD NASZYM PATRONATEM Charytatywna piątka z koncertem Libera w tle

POD NASZYM PATRONATEM Charytatywna piątka z koncertem Libera w tle

Firma Fludra sp. z o.o. ze Środy Wielkopolskiej kojarzona jest z obróbką metali. Jednak od kilku lat aktywnie udziela się charytatywnie i w maju znów będzie można przebiec 5km, a cały przychód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Mai Kujawy, która od urodzenia zmaga się z problemem zdrowotnym – ma tylko szczątkowo wykształcone kości nóżek.

Bieg odbędzie się 21 maja nad średzkim jeziorem. Warto już teraz pomyśleć o udziale, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a lista stopniowo się zapełnia. W biegu mogą wystartować osoby z przedziału wiekowego od 16 do 99 lat, a dystans do pokonania to 5 kilometrów.

Zawodnicy wystartują w kategoriach: Open Mężczyźni, Open Kobiety, Open Nordic Walking.

Zwycięzcy otrzymają puchary, a dla każdego uczestnika przewidziano pamiątkowy medal.
Dlaczego warto? To nie tylko przygoda, sport i rywalizacja, ale także atrakcje dla dzieci i koncert Libera.

W trakcie imprezy odbędą się liczne licytacje,  wśród których znajdą się gadżety Lecha Poznań. A swoje wiosło podarowała multimedalistka olimpijska Karolina Naja. Oprócz tego organizator zadbał o strefę dla dzieciaków, gdzie za „co łaska” do puszki, dzieciaki będą mogły bawić się do utraty sił.

Zapisy i więcej informacji na profilu Facebookowym imprezy: Charytatywna Piątka z Fludrą.

fot. mat. organizatora

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...