3.5 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościPatrycja Wyciszkiewicz – Zawadzka wraca do treningów!

Patrycja Wyciszkiewicz – Zawadzka wraca do treningów!

Zdobyła dla Polski pięć medali najważniejszych imprez w Europie i na świecie. Przez ostatnie półtora roku obserwowała sport w telewizji, a sama zmagała się z poważną kontuzją. Teraz, jak sama wspomniała w swoich mediach społecznościowych „czwarty raz w ciągu 19 miesięcy uczy się biegać”.

Przez kontuzję straciła sporo. Gdyby nie kontuzja ścięgien Achillesa, Patrycja miałaby ogromną szansę na dwa medale podczas ostatnich igrzysk olimpijskich. Przed kontuzją była bowiem podstawową zawodniczką najlepszej polskiej sztafety 4×400 metrów, zwanej Aniołkami Matusińskiego.

Czas leczenia kontuzji wykorzystała na dokończenie doktoratu, który obroniła w listopadzie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Tytuł jej pracy brzmiał następująco: „Zastosowanie otwartych innowacji w tworzeniu wartości dla klienta przez organizatorów imprez biegowych”. Jednak teraz wydaje się, że już bez żadnych przeszkód może wrócić do przygotowań do startów w 2023 roku.

29 -letnia Śremianka planuje teraz biegać na 800m, więc na dystansie dwa razy dłuższym niż dotychczas. Jednak jeśli trener kadry uzna, że jest w dobrej formie i przyda się drużynie na 400m – będzie gotowa do pomocy.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...