3.5 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościTak świętowaliśmy Dzień Spania w Miejscach Publicznych

Tak świętowaliśmy Dzień Spania w Miejscach Publicznych

28 lutego obchodzony jest Dzień Spania w Miejscach Publicznych. Święto to przywędrowało do nas z USA. W Śremie do wspólnego celebrowania zaprosił Śremski Ośrodek Kultury, który zaproponował Nockę w Kinie.

Nic tak nie poprawia humoru jak grupowe leżakowanie – żartowała ekipa Kinoteatru Słonko, która zaprosiła mieszkańców na nocny seans filmowy. Tematem przewodnim wydarzenia były… kobiety. „Babski” repertuar był ukłonem w stronę pań w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet.

W sobotę, 4 marca Kinoteatr Słonko zaserwował „Lejdis”, „Złe mamuśki” oraz „Testosteron”. Ponadto na uczestników „Nocki w Kinie” czekały smaczne przekąski i gorąca czekolada. Były także drobne upominki przygotowane przez partnerów wydarzenia.

– To była pierwsza, ale jesteśmy przekonani, że nie ostatnia „Nocka w kinie”. Zaproponowaliśmy widzom swobodną atmosferę wydarzenia i bardzo nas cieszy, że skorzystali z tej konwencji. Były więc miękkie poduszki, koce i wygodne dresy a nawet własne kubki do herbaty. Pomiędzy filmami można było rozprostować kości, porozmawiać, pośmiać, dzięki czemu szybko wytworzyła się wśród naszych gości rodzinna atmosfera. Smaczną niespodziankę zapewniła Trattoria Roma, a prezenty od naszych partnerów sprawiły, że nikt nie wyszedł z pustymi rękoma. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych i ciepłych opinii o naszej nocnej akcji w kinie. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z tej propozycji i spędzili z nami wspólnie czas – wspomina Dorota Witczak ze Śremskiego Ośrodka Kultury.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...