3.5 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremCiechocińskie eliminacje bokserów

Ciechocińskie eliminacje bokserów

W pierwszych dniach marca (2-5.03) piątka zawodniczek Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta wzięła udział w I Eliminacjach do XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kadetek oraz turnieju selekcyjnym do kadry Polski Młodziczek i Młodzików, które odbyły się w Ciechocinku.

W wydarzeniu Wartę reprezentowały: Nadia Pulcidis, Magdalena Lange, Antonina Szmyt, Lena Jankowiak oraz Nikola Jabłońska.

Podczas turnieju z trzech potencjalnych miejsc w eliminacjach udało się zdobyć jedno dla Magdaleny Lange w kategorii 57kg.

Nadia Pulcidis i Antonina Szmyt kolejną okazję do zakwalifikowania się do Olimpiady będą miały już niebawem w II Turnieju kwalifikacyjnym do OOM Kadetek, który odbędzie się na przełomie marca i kwietnia – 29.03-02.04.

Lena Jankowiak i Nikola Jabłońska stoczyły po jednej walce oraz wzięły udział w dodatkowym sparingu, który był dobrym przetarciem przed czekającymi je Mistrzostwami Wielkopolski, które startują już w tym tygodniu w Pile.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...