10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaCo? Gdzie? Kiedy?Koncert charytatywny dla Franka

Koncert charytatywny dla Franka

W sobotę, 11 marca w Bibliotece Publicznej w Śremie odbędzie się kiermasz ciast. Towarzyszyć mu będzie koncert charytatywny. A wszystko to dla Franka z Kórnika, który walczy z nowotworem.

Franciszek Kulza ma 7 lat i mieszka z rodzicami w Kórniku. Od 30 kwietnia 2019 roku toczy walkę z niezwykle trudnym przeciwnikiem – nowotworem tkanek miękkich, tak zwanym mięsakiem na przeponie.

Chłopiec leczył się w kilku polskich ośrodkach. – Niestety w 2021 roku nadzieja została nam odebrana wraz ze słowem – wznowa – wspomina mama chłopca. Wówczas rodzice dziecka podjęli walkę o zebranie środków na specjalistyczne leczenie w Barcelonie. Potrzebny był milion złotych. Udało się! Dziecko trafiło pod opiekę najlepszych lekarzy. – Jednak częste wizyty prywatnie u specjalistów, zakup leków oraz konieczna pilna rehabilitacja, to kwoty, które znacznie obciążają nasz domowy budżet – podkreśla mama Franka.

Stąd też pomysł na zorganizowanie charytatywnego kiermaszu ciast i koncertu w śremskiej bibliotece. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 11 marca. Na scenie zaprezentują się: Krzysztof Przyjemski, DJ Kacper Kuderczak oraz Your Voice – Studio Piosenki Melody. Początek o godzinie 14.00.

Franka można także wesprzeć poprzez Fundację Siepomaga.

fot. mat. organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...