4.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaSportDobry występ zawodniczek Wodnika na Termach Maltańskich!

Dobry występ zawodniczek Wodnika na Termach Maltańskich!

W sobotę na Termach Maltańskich odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Prezesa Okręgowego Związku Pływackiego. Z dobrej strony pokazały się w nich zawodniczki Wodnika Śrem.

Na początku imprezy, zawodniczki ze Śremu zdobyły dwa medale. Zuzanna Michalska będąca jednocześnie członkiem Kadry Wojewódzkiej wywalczyła złoto na 50m stylem grzbietowym ze świetnym czasem 33,77sek. i brąz na 50m stylem motylkowym. Do tego swój krążek dorzuciła Oliwia Banicka, która była druga na 50m motylkiem.

Jednak to nie było ostatnie słowo dziewczyn tego dnia. Kolejną konkurencją, która przyniosła medale było 100m grzbietem, w którym srebro wywalczyła Michalska i 100m motylkiem, gdzie również srebro dorzuciła Banicka.

Całą imprezę Wodnik kończył z 5 krążkami. Złożyły się na to 1 złoto, 3 srebra i 1 brąz.

Przy okazji sukcesów zawodniczek ze Śremu warto wspomnieć, że Wodnik jako klub prowadzi klasę pływacką razem ze szkołą Podstawową nr 6. I to już od 22 lat. Ostatnie sukcesy zawodniczek świadczą, że od lat poziom szkolenia jest na najwyższym poziomie.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...