4.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościSzachiści grają swoje Mistrzostwa i zapraszają na festiwal

Szachiści grają swoje Mistrzostwa i zapraszają na festiwal

Jak co piątek, szachiści z LKS Piast przystąpili do wspólnej gry w szachy. Minione spotkanie było jednocześnie inauguracją Mistrzostw Sekcji w odmianie klasycznej.

Tytułu sprzed roku broni Robert Lisiecki, który ma spore szanse na powtórzenie sukcesu sprzed roku. Z kolei grupa juniorska, w której znajduje się sporo debiutantów wydaje się być niezwykle wyrównana i nawet kilku nowych zawodników ma szanse na końcowy triumf.

Na ostateczne wyniki będziemy musieli poczekać do kwietnia, kiedy to rozegrany zostanie ostatni z cyklu turniejów mistrzowskich.

5 marca odbędzie się  w naszym mieście Gminny Festiwal Szachowy, którego organizatorem jest LKS Piast, a odbędzie się w budynku Śremskiego Sportu.

Impreza zacznie się od godz. 10:00, kiedy to odbywać się będzie turniej integracyjny dla juniorek i juniorów do 18 lat oraz dla seniorów powyżej 60 lat.

Docelowa impreza zacznie się o godzinie 16:00. Wówczas rozpocznie się Turniej Główny dla amatorów, w którym przewidziane są nagrody w kategorii open oraz senior 60+.

Więcej informacji, w tym zapisy – bezpośrednio u organizatora pod nr tel.: 603 885 758

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...