2.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremWarta Śrem z nowym oddziałem - trwa nabór!

Warta Śrem z nowym oddziałem – trwa nabór!

Warta jako klub chce się stale rozwijać. Chcąc szkolić nowe pokolenia piłkarzy stara się dotrzeć to jak największej liczby nowych zawodników i zawodniczek. W każdej miejscowości kryją się prawdziwe talenty. Trening piłkarski to nie tylko szansa na karierę na poziomie centralnym. To również nauka samodzielności, kreatywności, rozwój psycho – ruchowy – to wszystko jest niezwykle ważne podczas rozwoju dzieciaków.

W Dąbrowie przy współpracy ze Szkołą Podstawową powstał nowy odział klubu. Wraz z rozbudową przyszkolnej infrastruktury narodził się pomysł prowadzenia zorganizowanych zajęć dla dzieci. Inicjatorem był dyrektor Szkoły Pan Marcin Szydłowski, który porozumiał się z naszym klubem.  Projekt wpisuje się plan rozwoju Akademii Piłkarskiej Młoda Warta. To doskonała okazja dla młodych ludzi, aby rozwijać swoją pasję do piłki nożnej i zdobywać umiejętności, które będą stanowić fundament ich przyszłego sukcesu sportowego – mówi Piotr Rymaniak – trener koordynator Akademii.

– Nowy oddział stwarza możliwość dzieciom z Dąbrowy i okolic uczestniczenia zorganizowanych zajęciach pod okiem trenera Warty. Warto dodać, że zajęcia w Dąbrowie prowadzi jedna z legend śremskiej Warty – trener Krzysztof Szymandera.

Nabór już trwa!
Zapisy: 512 264 976

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...