3.5 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremRusza kolejna edycja akcji „Senior w ruchu”

Rusza kolejna edycja akcji „Senior w ruchu”

Od 1 marca w Śremskim Sporcie ponownie będą odbywać się zajęcia z cyklu „Senior w ruchu”. Ten program cieszy się dużą popularnością wśród seniorów z gminy Śrem. Warto zatem zaznaczyć sobie w kalendarzu datę 28 lutego. Tego dnia bowiem będzie już dostępny aktualny grafik zajęć na marzec.

„Senior w ruchu” to program dotowany z budżetu gminy Śrem i skierowany do osób powyżej 50 roku życia. Zapewnia bezpłatne zajęcia fitness, basen oraz bowling.

Harmonogram zajęć:

  • poniedziałek – wzmacnianie oraz body ball,
  • środa – joga,
  • czwartek – pilates,
  • piątek – aqua aerobik.

Wszystkie zajęcia będą rozpoczynały się o godz. 9.15. Co ważne, jedna osoba może skorzystać z maksymalnie dwóch zajęć w tygodniu. Aby skorzystać z powyższej oferty trzeba zapisać się w kalendarzu zajęć, który dostępny jest na stronie internetowej Śremskiego Sportu. Grafik na marzec będzie dostępny od 28 lutego (ok. godz. 11.00).

– Zapraszamy seniorów również we wtorki na bezpłatny bowling w godz. 10.00-12.00 oraz w soboty oferujemy godzinę darmowego basenu w godzinach 11.00-13.00 – zachęca prezes Śremskiego Sportu. Szczegóły i rezerwacje w kasie obiektu.

Rusza kolejna edycja akcji „Senior w ruchu”
fot. Śremski Sport

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...