4.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremI Zimowy Turniej Tenisa Ziemnego Akademii Tenisa SP6 Śrem dla rocznika 2009

I Zimowy Turniej Tenisa Ziemnego Akademii Tenisa SP6 Śrem dla rocznika 2009

Zima nie oznacza braku kontaktu z tenisem ziemnym, co udowodniła Akademia Tenisa SP6 w Śremie. W sobotę 18 lutego odbył się turniej dla rocznika 2009.

Do rywalizacji przystąpiły 4 dziewczynki i 3 chłopaków z grupy zaawansowanej. Turniej odbył się w myśl zasady każdy z każdym, dlatego mecze rozgrywane było tylko do jednego seta.

W rywalizacji dziewczyn, faworytką turnieju była Martyna Jankowiak, która jako jedyna z uczestniczek była z rocznika 2008. Wygrała ona wszystkie mecze i została najlepszą zawodniczką turnieju, jednak nie została klasyfikowana w tabeli końcowej rocznika 2009. W niej wyniki końcowe prezentowały się następująco:

  1. Agata Piasecka
  2. Maja Karolczak
  3. Julia Desperak

Jako drudzy do rywalizacji przystąpili chłopacy. Z czterech zgłoszonych, do gry przystąpiło jedynie trzech, ponieważ jeden z powodu kontuzji musiał odpuścić rywalizację. W tych warunkach podium przedstawiało się tak:

  1. Jakub Taciak
  2. Adam Grześkowiak
  3. Jakub Domagalski

Każdy z uczestników otrzymał statuetki mistrzowskie i pamiątkowe upominki.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...