10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaKultura„Dwoje na fotelu” – zaproszenie na spektakl

„Dwoje na fotelu” – zaproszenie na spektakl

Scena Teatralna Kinoteatr Słonko oraz Mój Teatr zapraszają na komedię pod tytułem „Dwoje na fotelu”. Spektakl zaplanowano na czwartek, 16 marca.

„Dwoje na fotelu” to komedia w reżyserii Marka Zgaińskiego, która bezpośrednio nawiązuje do jego sztuki pt. „Arka, czyli dwoje na kanapie”. Spektakl ten 11 lat temu zainaugurował działalność Mojego Teatru. O czym opowiada?

Ona i on – dwoje na fotelu lub w jego pobliżu prowadzą zabawny dialog pełen absurdów, cierpkich uwag i zwrotów akcji. Czy kobiety powinny mieć swobodny dostęp do noży? Czy można zdradzić kochankę z żoną? Czy zaufanie w związku ma swoje granice? Jak należy sprzedawać zegarki oraz inwestować w sztukę współczesną?

Na scenie zobaczymy Katarzynę Adamczyk-Kuźmicz i Artura Kamińskiego. Bilety w cenie 55 zł można kupić w Biurze Obsługi Klienta ŚOK, w kasie Kinoteatru Słonko lub poprzez serwis bilety24.pl.

fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...