3.5 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremWieczór w rytmie hip-hop! Peja i przyjaciele w Muzeum Śremskim

Wieczór w rytmie hip-hop! Peja i przyjaciele w Muzeum Śremskim

Na ten wieczór czekała spora grupa śremian! W sobotę, 11 lutego w sali widowiskowej Muzeum Śremskiego wystąpił Peja. Zanim jednak artysta zawładnął sceną muzeum, publiczność rozgrzał śremski suport.

Hip-hop znów zagościł na scenie Muzeum Śremskiego. Tym razem w poznańskim wydaniu, bowiem do Śremu zawitał raper – Peja. Muzyk zaprezentował swoje najlepsze kawałki. Niezmiennie na scenie towarzyszyli mu przyjaciele – DVJ RINK oraz Gandi Ganda, którzy rozgrzali śremską publiczność. Na scenie wystąpili również Sigma i Iceman. Natomiast wieczór otworzył popis śremskiego składu – Hajmat.

Fot. D. Górna

Była też gratka dla fanów rapera i grupy Slums Attack, bowiem mieli oni okazję wziąć udział w próbie przed koncertem i spotkać się z muzykami. Wieczór z pewnością był gorący!

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...