4.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremIX Niedzielne popierdółki za nami

IX Niedzielne popierdółki za nami

Słoneczna choć mroźna pogoda przywitała uczestników IX niedzielnych popierdółek. Na starcie stanęło 12 graczy, którzy utworzyli 6 dubletów, co dało nam 5 rund na zasadzie każdy z każdym.

Tym razem nie trzeba było liczyć małych punktów, ponieważ każda z drużyn miała inną liczbę zwycięstw. Ta niedziela była niezwykle wyrównana.
Z kompletem zwycięstw najlepsza okazała się para Maciej Kiepsch/ Marek Maćkowiak (dla Maćkowiaka była to trzecia wygrana pod rząd!). Za nimi uplasowali się zawodnicy w duetach Błażej Twardowski/ Mirosław Misiorny i Paweł Pieprzyk/ Jarosław Potocki.

Po 9 rundach tabela przedstawia się następująco:

  • Błażej Twardowski 40 pkt.,
  • Marek Maćkowiak 38 pkt.,
  • Maciej Kiepsch 36 pkt.

Planowane jest rozegranie 15 rund, więc pozostało sporo punktów do zdobycia. Warto pamiętać, że do punktacji ogólnej brane będzie 12 najlepszych występów spośród 15 turniejów.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...