3.5 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremPrzegląd sparingów drużyn piłkarskich z rejonu

Przegląd sparingów drużyn piłkarskich z rejonu

Kolejny tydzień, to kolejne gry kontrolne drużyn z powiatu śremskiego i okolic. Trenerzy testowali nowych zawodników, nowe ustawienia licząc, że runda wiosenna będzie należeć do nich. Jak wypadli w starciach ze swoimi rywalami?

Pogoń Książ Wielkopolski 1:2 MTS Pawłowice

W sobotę w Gostyniu do gry przystąpili zawodnicy Pogoni Książ. Ich rywalem był występujący w Klasie Okręgowej MTS Pawłowice. Niestety mecz nie ułożył się po myśli zawodników z Książa i ponieśli porażkę w już pierwszym meczu podczas przygotowań. Jedynego gola dla zespołu Pogoni zdobył Filip Osiński po strzale zza pola karnego. Kolejny sparing za tydzień w sobotę w Pleszewie gdzie ich rywalem będzie drużyna Czarnych Dobrzyca.

Kotwica Kórnik 0:3 Unia Swarzędz

Również w sobotę do gry przystąpili zawodnicy Kotwicy. Ich rywalem była naszpikowana lokalnymi gwiazdami Unia Swarzędz, która okazała się tego dnia zdecydowanie poza zasięgiem zawodników Kotwicy. W przypadku drużyny z Kórnika warto na chwilę się zatrzymać i wspomnieć, że ich praca z juniorami przynosi efekty – Michał Patalas w ciągu tygodnia przebywał na testach w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice.

Michał Patalas w barwach Chojniczanki / foto. Chojniczanka Chojnice

Warta Śrem 6:1 NKS Niepruszewo

Zawodnicy Warty do gry z polskim Napoli (z uwagi na ich logo) przystąpili opromienieni zwycięstwem w poprzednim spotkaniu. Dla rywali był to pierwszy z zaplanowanych przez nich sparingów. Zdaniem trenera Mocka Warta zagrała bezbłędny mecz i jest niezwykle zadowolony z pracy, którą drużyna wykonuje podczas okresu przygotowawczego.

Kłos Zaniemyśl : Astra Krotoszyn

Mecz pierwotnie miał odbyć się w weekend, jednak został odwołany.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...