4.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremSzachiści nie zwalniają tempa

Szachiści nie zwalniają tempa

Kolejne turnieje rozegrali zawodnicy LKS Piasta Śrem. Mowa o Turnieju Szachów Fischera i Turnieju Tempem 0,5h. Kto okazał się najlepszy w danym typie rozgrywki?

Najpierw rozegrano Turniej Szachów Fischera – odmiana polegająca na tym, że każdy zawodnik otrzymuje 10 min na partię i + 4 sekundy na ruch. Losowanie z 960 możliwych ustawień pozycji początkowej jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnej wersji rozgrywki. W tej wersji gry najlepszym graczem okazał się Michał Skrzypczak, który o 0,5 pkt wyprzedził Tomasza Kozłowskiego.

Michał Skrzypczak okazał się najlepszy podczas Turnieju Szachów Fischera

Jako kolejny turniej zdecydowano się rozegrać partie tempem 0,5h. W niej najlepszy okazał się Paweł Wojtkowski, który na dystansie 5 rund zdobył komplet punktów. Tuż za nim na podium zawodów znaleźli się Tomasz Kozłowski i Marzena Kozłowska.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...