2.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaKulturaKoncert zespołu Pectus. Aula KCEK wypełniła się po brzegi

Koncert zespołu Pectus. Aula KCEK wypełniła się po brzegi

Taka publiczność to skarb! – mówili podczas koncertu członkowie zespołu Pectus. Bracia Szczepanik wystąpili w auli Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury na zaproszenie Śremskiego Ośrodka Kultury. Widownia była wypełniona po brzegi.

Bilety na to wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki. W niedzielny wieczór, 5 lutego sala widowiskowa KCEK wypełniła się po brzegi. Nie da się ukryć, że mieszkańcy Śremu i okolic są fanami zespołu Pectus. Przypomnijmy, że grupę tworzą bracia Szczepanik: Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej.

Fot. D. Górna

Podczas występu w Śremie zespół zaprezentował swoje największe przeboje: „Barcelona” i „Jeden moment”. Publiczność bardzo chętnie włączyła się do wspólnego śpiewania. Zespół zaśpiewał także kilka kawałków z ostatniej płyty pt. „Kobiety/Wojciech Młynarski”, która została wydana w 2019 roku. Składają się na nią dotychczas nieznane teksty mistrza słowa Wojciecha Młynarskiego, do których Tomasz Szczepanik napisał porywającą muzykę.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...