+1
0
+1
0

Pod koniec listopada drużyny zostały rozlosowane w pary i grając od razu na zasadach play off zwycięzcy przechodzili do kolejnych rund. Finał zmagań przypadł na minioną sobotę.

W meczach półfinałowych zmierzyli się ze sobą zawodnicy Proxicomu ze Znak Big Futsal (mecz był niezwykle emocjonujący – mimo prowadzenia do przerwy zawodników Proxicomu 3:1, koniec końców ulegli rywalom 4:6) oraz Breeding Center z Instal Partner (4:1 dla Breeding).

Sam finał był wyrównany tylko do pewnego momentu. Właściwie jedynie w trakcie pierwszej połowy, na którą z jednobramkową zaliczką schodził Breeding Center, który prowadził 3:2. Druga połowa to już mecz do jednej bramki. Mistrzowie Green Bike Ligi trafili aż sześciokrotnie zachowując przy tym czyste konto i skończyło się pogromem 9:2.