10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościBokserski Memoriał im. Daniela Kęszyckiego już 18 lutego w Śremie

Bokserski Memoriał im. Daniela Kęszyckiego już 18 lutego w Śremie

Jak zapowiedzieliśmy wcześniej, Śremski Klub Bokserski Warta dzięki swoim staraniom w Wielkopolskim Okręgowym Związku Bokserskim, a także dzięki dotacji z Gminy Śrem 18 lutego zorganizuje w naszym mieście prawdziwe bokserskie święto!

Już za kilkanaście dni, na hali sportowej przy basenie w Śremskim Sporcie (Staszica 1A) odbędzie się Memoriał im. Daniela Kęszyckiego.

W turnieju prawo startu mają zawodnicy i zawodniczki posiadający ważną licencję w Polskim Związku Bokserskim oraz ważne badania lekarskie w każdej kategorii wiekowej. Pierwszeństwo startu mają zawodnicy z kategorii wiekowej: młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec. Opłata startowa wynosi 20zł i będzie płatna przed konferencją techniczną.

Wszyscy chętni do przystąpienia do turnieju zawodnicy i zawodniczki, swoje zgłoszenia powinni wysyłać na adres: skrobala.m@gmail.com w terminie do 10 lutego 2023r. za pomocą arkusza zgłoszeń. Istnieje również możliwość przystąpienia tylko i wyłącznie do sparingów – wówczas taką informację należy zgłosić organizatorowi.

Po 13 lutego powinniśmy poznać oficjalną drabinkę turniejową.

Program imprezy:

  • 9:00 – 10:00 ważenie zawodników
  • 10:00 – 10:30 konferencja techniczna
  • 10:00 walki sparingowe (sala klubowa na II piętrze)
  • 12:00 walki turniejowe
  • 16:00 zakończenie zawodów

Wstęp darmowy!

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...