10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremZimowe Wielkopolskie Rozgrywki Pływackie udane dla Wodnika Śrem

Zimowe Wielkopolskie Rozgrywki Pływackie udane dla Wodnika Śrem

W miniony piątek w Poznaniu odbyły się Zimowe Wielkopolskie Rozgrywki Pływackie. Do zawodów zgłosiło się blisko 350 uczestników z 23 klubów. Konkurencja była spora, jednak bardzo dobrze na tle rówieśników wypadli pływacy i pływaczki Wodnika Śrem.

Z Poznania, drużyna wróciła z 6 medalami i całą masą życiówek. Medale na zawodach zdobywali:

Ola Nowak (dwa złota: 50m motylkiem i 100 m stylem grzbietowym),
Zuzanna Michalska (srebro: 50m motylkiem i dwa brązy: 200m stylem zmiennym i 100m grzbietowym),
Oliwia Banicka (brąz: 50 m motylkiem).

Na uwagę zasługuje całe podium dla Wodnika w stylu motylkowym na 50m. Widać, że ten styl wyjątkowo leży naszym zawodniczkom.

Oprócz pozycji medalowych, śremska drużyna przywiozła ze sobą również miejsca w TOP10, które wywalczyli: Zuzanna Żeleźna, Kewin Roszak, Igor Andrzejczak, Kacper Skałecki.

Drugą niezwykle ważną informacją płynącą po tych zawodach jest powołanie Zuzanny Michalskiej do Kadry Wojewódzkiej młodzików (13 – latki).

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...