10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualności31. Finał WOŚP. Zobacz śremskie aukcje Allegro

31. Finał WOŚP. Zobacz śremskie aukcje Allegro

WOŚP rozkręca się od samego rana, ale kwesty na ulicach, koncerty, licytacje na żywo i mnóstwo ciepła i dobroci, jakie potrafimy oferować innym to ledwie cząstka. Sporo rzeczy dzieje się w sieci i warto również im poświęcić kilka chwil.

Już dziś cała Polska radośnie krzyknie „siema!”, bowiem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ruszyła z 31. Finałem, w którym zbierane są środki na walkę z sepsą, ciężkim stanem chorobowym zagrażającym życiu pacjentów.

Kwesty, doskonałą zabawa i mnóstwo atrakcji odbywać się będą na terenie każdej z gmin naszego powiatu. Tam gdzie WOŚP, tam również dziennikarze Tygodnia Ziemi Śremskiej, którzy będą relacjonować wydarzenia z naszego powiatu. Zanim jednak wyruszymy w powiat, zajrzyjmy na aukcje WOŚP na Allegro, które przygotował śremski sztab KRÓWKAmała.

Tutaj mamy ponad 90 licytacji treści przeróżnej maści: od orkiestrowych kalendarzy, kubków czy koszulek, przez vouchery spa, masażu oraz sesji fotograficznych, a skończywszy na figurkach z książek o Harrym Potterze czy rabacie na zakup mieszkania i karnetach sportowych.

fot. KRÓWKAmała Śrem

Aktualnie najwięcej, bo równy 1 tys. zł trzeba przebić za voucher od Akademii Nauki w Śremie Danuta Dziuba. I póki co to najdroższa aukcja, jaka w tej chwili (na moment publikacji materiału) jest odnotowana. Za nieco ponad połowę tej kwoty można wylicytować karnet Platinum od Śremskiego Sportu (aktualna cena 510 zł). Powyższe przykłady to tylko kilka z ponad 90, jakie znajdziecie w Allegro od sztabu KRÓWKAmała Śrem.

Pamiętajcie, że wiele przedmiotów, które nie znalazły się w aukcjach Allegro będzie licytowanych na scenie głównej w Muzeum Śremskim.

Źródłofot. WOŚP

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...