10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościBrodnicaKSGB Manieczki z nowym trenerem!

KSGB Manieczki z nowym trenerem!

Krótko trwało bezkrólewie w Manieczkach. Popularny Orkan na początku roku stracił swojego trenera Michała Mocka na rzecz Warty Śrem i musiał rozpocząć intensywne poszukiwania nowego szkoleniowca. Wybór padł na Dawida Kaczmarka.

Nowy trener drużyny z Manieczek w przeszłości prowadził drużyny juniorskie LZS Sokół Chwałkowo i Krobianki Krobia. Nie oznacza to jednak, że brakuje mu doświadczenia w piłce seniorskiej. 39- latek prowadził już seniorów z Chwałkowa, a ostatnie cztery lata spędził w Tęczy Osa Osieczna występującej w A klasie oraz klasie okręgowej.

Cel postawiony przed trenerem wydaje się jasny – kontynuować pracę Mocka i powalczyć o awans w tym sezonie. Choć łatwo nie będzie.  Na ten moment Orkan jest na 5. pozycji z 24 punktami. Co prawda traci tylko dwa oczka do w-ce lidera Obry II Kościan, jednak lider z Czempinia ma przewagę aż 12 punktów. Jednak… kibice piłkarscy byli świadkami nie takich zwrotów akcji.

Pierwszy trening, już pod okiem nowego szkoleniowca odbędzie się 7 lutego o godzinie 18:30 w Manieczkach.

Dawidowi Kaczmarkowi życzymy by ten rozdział jego kariery był niezwykle udany.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...