2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo

Ferie z biblioteką

Biblioteka Gminna w Brodnicy zaprasza do siebie. W bibliotece z okazji ferii zimowych odbędą się bezpłatne zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci i młodzieży.

Podczas warsztatów będzie można nauczyć się wszelkiego rodzaju technik taneczno-gimnastycznych oraz przenieść się w świat zabawy i tańca.

Zajęcia odbywać się będą od 30 stycznia do 3 lutego w godzinach 10-12. Zapisy prowadzone są w bibliotece w Brodnicy oraz w filii w Manieczkach (nr tel. 61 28 23 604 – Brodnica; 61 28 20 004 – Manieczki). Ilość miejsc ograniczona.

W programie zaplanowane są zajęcia z tańca: nowoczesnego, towarzyskiego, ludowego, klasycznego i form fitnessu. Zajęcia poprowadzą instruktorzy ze Świata języków i podróży Lingualand.

Ponadto przez cały czas trwania ferii w brodnickiej bibliotece w godzinach 10-12 odbywać się będą atrakcje związane z grami planszowymi i zabawami.

Źródłofot. Pixabay
Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...