3.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleZaginął Maciej Kusik. Policja zwraca się z apelem o pomoc

Zaginął Maciej Kusik. Policja zwraca się z apelem o pomoc

Maciej Kusik uznawany jest za osobę zaginioną, której poszukują policjanci. Mężczyzna ostatni raz widziany był 23 stycznia około godz. 15.00.

Kościańska policja zwraca się z apelem do wszystkich osób, które mogą mieć wiedzę o osobie zaginionej. Zaginionym jest Maciej Kusik, który ostatni raz widziany był 23 stycznia w Mościszkach (pow. kościański) około godziny 15.00. Wtedy właśnie wyszedł z DPS Mościszki i ślad po nim zaginął.

Maciej Kusik w dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru granatowego, na której przodzie znajdują się pionowe pasy kolory białego, a z tyłu poziomy pas koloru czerwonego. Spodnie jeansy niebieskiego i ciemne buty. Wiek zaginionego z wyglądu to 60-65 lat. Wzrost około 170 cm. Zaginiony jest średniej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego. Włosy jasny blond, obcięte na „jeża”.

Od tego czasu nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie, pod numer telefonu 47 77 26 200, 47 77 26 211 lub na numer alarmowy 112”. – podaje kościańska policja.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...