2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKultura„Projekt przestrzeń” – zaproszenie na wernisaż

„Projekt przestrzeń” – zaproszenie na wernisaż

Muzeum Śremskie zaprasza na wernisaż ogólnopolskiej wystawy malarstwa i grafiki „Projekt przestrzeń”, który odbędzie się w sobotę, 4 lutego o godzinie 18.00.

Ogólnopolska wystawa malarstwa i grafiki „Projekt przestrzeń” to okazja do spotkania, dialogu i konfrontacji różnych postaw artystycznych. Do udziału w wystawie zostali zaproszeni artyści z wielu ośrodków nauki i sztuki: Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusz Gepperta we Wrocławiu, Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Akademii Sztuki w Szczecinie, Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Sztuki Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie, Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno- Humanistycznego w Radomiu oraz Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej.

Projekt został przygotowany w Instytucie Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Kuratorkami wystawy są Katarzyna Słuchocka oraz Joanna Stefańska.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę, 4 lutego o godz. 18.00 w Muzeum Śremskim. Wstęp wolny! Wystawa będzie dostępna do 24 lutego.

„Projekt przestrzeń” – zaproszenie na wernisaż
fot. materiał organizatora

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...