2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKsiąż Wlkp.Zaproszenie na finał WOŚP w Książu Wlkp.

Zaproszenie na finał WOŚP w Książu Wlkp.

Wielki finał tuż tuż! W niedzielę, 29 stycznia po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ksiąski sztab jak zwykle melduje swoją gotowość bojową! I tradycyjnie liczy na udział mieszkańców i wsparcie tej nieziemskiej akcji charytatywnej.

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy w najbliższą niedzielę na ksiąski rynek, gdzie o godz. 17.00 rozpocznie się wielki muzyczno-taneczny orkiestrowy finał, zwieńczony światełkiem do nieba! Tych atrakcji będzie znacznie więcej – zapewniają organizatorzy.

Już od samego rana na ksiąskich ulicach pojawią się wolontariusze z puszkami. Natomiast wielki finał zaplanowano na godzinę 17.00 na ksiąskim rynku. Wówczas na scenie zaprezentują się: grajki-śpiewajki, orkiestra dęta, mażoretki, ognisko muzyczne i przedszkolaki. Do wspólnej zabawy zaproszą również DJ Cometa oraz DJ Nitek. Oczywiście nie zabraknie tradycyjnych licytacji gadżetów WOŚP. Ponadto wydarzeniu towarzyszyć będą: kiermasz książki, stoiska KGW i DKMS oraz loteria fantowa, klub robótek ręcznych czy ścianka do zdjęć.

Tego dnia warto również zajrzeć do Zaborowa. Na wspólne orkiestrowe granie, a także smakołyki, pokaz strażacki i animacje dla dzieci zapraszają: KGW Zaborowo, OSP oraz sołtys wraz z radą sołecką. Z kolei w ogrodzie żłobka „Radosny Maluch” w Książu odbędą się jasełka i żywa szopka. Początek o godzinie 16.00.

Natomiast miłośnicy zimnych kąpieli mogą dołączyć do kulturalnego morsowania dla WOŚP w Jarosławkach (godz. 10.00). O godzinie 20.00 „Światełko do nieba” zakończy 31. Finał WOŚP.

Zaproszenie na finał WOŚP w Książu Wlkp.
Fot. CK Książ Wlkp.
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...