2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleCzołowe zderzenie skutera z samochodem

Czołowe zderzenie skutera z samochodem

Do szpitala trafił kierujący skuterem, który czołowo zderzył się z samochodem osobowym. Do wypadku doszło w miniony czwartek na terenie gminy Czempiń.

W Zadorach (gm. Czempiń) 19 stycznia doszło do wypadku.

Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się samochód osobowy oraz motorower. Tym pierwszym kierował 33-latek z Poznania natomiast skuterem poruszał się 37-letni mieszkaniec gminy Kościan.

Z ustaleń policji wynika, że za zderzenie pojazdów winę ponosi wyłącznie kierujący skodą, który nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania i uderzył czołowo w motorower kyiamco, który poruszał się z przeciwnego kierunku jazdy.

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący motorowerem i został przetransportowany do szpitala. – Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący motorowerem doznał obrażeń powyżej dni siedmiu. Postępowanie prowadzi KPP w Kościanie – podaje asp. Jarosław Lemański, rzecznik prasowy KPP Kościan.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...