2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleJego klientami byli małoletni. Diler z Czempinia zatrzymany

Jego klientami byli małoletni. Diler z Czempinia zatrzymany

33-letni diler, mieszkaniec gminy Czempiń, zatrzymany przez śremskich kryminalnych. W ręce policji wpadł również jego dostawca 24-letni mieszkaniec powiatu kościańskiego.

Małoletnia mieszkanka Śremu była jedną z klientek 33-letniego dilera z terenu gminy Czempiń. I tak po nitce śremscy kryminalni dotarli do kłębka, czyli dostawcy 33-letniego handlarza narkotyków, którym okazał się być 24-letni kościanianin.

W związku z takimi podejrzeniami, 13 stycznia br., śremscy kryminalni udali się do małej wioski w gminie Czempiń, gdzie w pomieszczeniu gospodarczym, zajmowanym przez 33-latka, znaleźli i zabezpieczyli: blisko 146 gramów metamfetaminy, 60 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, niewielką ilość marihuany i pieniądze w kwocie 3 400 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do śremskiej komendy – przekazuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP Śrem.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy wskazuje, że 33-letni mieszkaniec gminy Czempiń co najmniej od września minionego roku sprzedawał metamfetaminę małoletniej śremiance oraz mieszkańcom powiatu kościańskiego. – Ponadto z ustaleń wynika także, iż 33-latek nielegalny towar kupował od 24-letniego mieszkańca powiatu kościańskiego. Ten mężczyzna również został przez śremskich kryminalnych zatrzymany – dodaje Kasińska. Obaj zatrzymani pozostają pod dozorem policji.

Ich przypadki zostaną skierowane do sądu.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...