3.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnalePodziękowania dla policjantów za błyskawiczną pomoc i rozwiązanie sprawy

Podziękowania dla policjantów za błyskawiczną pomoc i rozwiązanie sprawy

Nic nie cieszy tak, jak wdzięczność obywatela za okazaną pomoc. Niby funkcjonariusze służb pomoc obywatelom mają wpisane w zawód, ale każdorazowo wiadomość, podziękowanie jakie otrzymują, cieszy.

Tym razem takie podziękowanie otrzymali aspiranci Iwon Zimna i Rafał Filipiak z KPP Śrem.

Dzień dobry. Chciałam serdecznie podziękować za dzisiejszą błyskawiczną pomoc, okazane serce i ogromne wsparcie w sprawie rozwiązania sprawy i odnalezienia mojego zagubionego paszportu, dokumentów firmowych oraz moich ciężko zarobionych pieniędzy” – napisała autorka listu, jaki pocztą elektroniczną trafił na skrzynkę dyżurnego KPP Śrem.

Jestem ogromnie wzruszona, trafiłam na wspaniałych, profesjonalnych ludzi – aspirant Iwona Zimna oraz aspirant Rafał Filipiak, byłam zrezygnowana i zdezorientowana w tej sytuacji, w której się znalazłam, a okazało się, że trafiłam na funkcjonariuszy, którzy doskonale wiedzieli co w tej sytuacji zrobić, dosłownie i w błyskawicznym czasie rozwiązali sprawę, przy tym okazali wobec mnie bardzo dużą dozę zrozumienia i wsparcie” – kontynuuje adresatka listu.

Kobieta, która podpisała się imieniem Agnieszka, jednocześnie z całego serca dziękuje funkcjonariuszom i cieszy się „że mamy w Śremie tak godnych zaufania i gotowość nieść natychmiastową pomoc aspirantów”. Na zakończenie listu kobieta życzy policjantom kolejnych sukcesów.

Nas również cieszy fakt, że śremska policja odnotowuje sukcesy w trybie błyskawicznym i społeczeństwo, chociaż zwykle zarzuca policji wiele złego, potrafi docenić trud i podziękować mundurowym, za wkład i dbanie o bezpieczeństwo naszego małego społeczeństwa.

Źródłofot. arch.
Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...