2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremPierwszy turniej Unikoheja za nami!

Pierwszy turniej Unikoheja za nami!

Śremski klub Unihokeja Floorball Śrem we współpracy ze Śremskim Sportem zorganizowali I Turniej Unihokeja Szkół Podstawowych. Nie brakowało widowiskowych akcji, prawdziwych sportowych emocji i łez (zarówno tych wygranych jak i tych gorzkich – po porażce).

Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn, jednak z siedmiu szkół i klubów (po dwie drużyny zgłosiła Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Sekcja Kolarska Kometka). Drużyny zostały podzielone na trzy grupy po trzy zespoły, gdzie rywalizowano w myśl zasady: każdy z każdym.

Turniej był idealną reklamą dla osób, które zastanawiały się, czy warto poświęcić tej dyscyplinie sportu więcej czasu. Rywalizacja była niezwykle zacięta, żadna z drużyn nie pozwalała rywalom na zbyt wiele. Akcje przenosiły się z jednej strony boiska na drugą. Jednak jak to bywa w sporcie – zwyciężyć mogła tylko jedna ekipa i była nią drużyna ze szkoły podstawowej w Krzyżanowie występująca pod wdzięczną nazwą Orły Pietrzaka (na cześć swojego trenera). Drugie miejsce zajęła drużyna Boston Team będąca reprezentacją Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu (w finale przegrała z Orłami aż (1:9). Na najniższym stopniu podium zameldowała się drużyna SP1, która pokonała w meczu o trzecie miejsce Pomarańczowe Kometki 6:1.

Orły Pietrzaka zgarnęły również nagrodę dla najlepszego strzelca i najlepszego zawodnika turnieju. Nagrodzony został nią Arkadiusz Furmanowski.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...