3.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleWyjechała wprost pod samochód ciężarowy

Wyjechała wprost pod samochód ciężarowy

17 stycznia około godziny 9.30 na drodze wojewódzkiej 434 w okolicy Drzonku doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym. Nikomu nic się nie stało, ale wyciek z pojazdu ciężarowego musieli neutralizować strażacy.

Ciężarowy pojazd marki man poruszał się od strony Śremu w kierunku Dolska. Tuż za Drzonkiem doszło do kolizji z osobowym renault. Auto to wyjeżdżało z terenu posesji. Kierująca pojazdem wymusiła pierwszeństwo na ciężarówce i uderzyła w pojazd, a konkretnie w miejsce gdzie znajduje się jeden ze zbiorników na olej napędowy. Doszło do jego rozszczelnienia.

Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję. Strażacy zabezpieczyli wyciek i przepompowali olej napędowy do zbiorników zastępczych.

Na czas działań służb ruch na drodze prowadzony był wahadłowo.

To dziś drugie zdarzenie drogowe na śremskich drogach. Wcześniej do kolizji doszło na trasie ze Śremu do Manieczek, w Szymanowie konkretnie.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...