10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleNa drodze gruntowej uderzył w drzewo. Jedna osoba zabrana do szpitala

Na drodze gruntowej uderzył w drzewo. Jedna osoba zabrana do szpitala

Jedna osoba została poszkodowana w zdarzeniu drogowym, do którego doszło rankiem 16 stycznia na gruntowej drodze w Sosnowcu. Poszkodowany to kierowca audi, które uderzyło w jedno z drzew.

Rankiem około godziny 7 służby ratownicze oraz policja otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem jednego samochody osobowego. Ze zgłoszenie wynikało, że auto uderzyło w przydrożne drzewo.

– Na miejscu zastaliśmy kierującego poza pojazdem, który uskarżał się na dolegliwości bólowe. Kierujący jechał sam – mówi Michał Hańczyk, strażak z JRG Śrem, który kierował działaniami ratowniczymi.

W oczekiwaniu na przyjazd karetki pogotowia część strażaków zabezpieczała poszkodowanego i udzielała mu pomocy przedmedycznej, inni zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz rozłączali akumulator w samochodzie.

Po przyjeździe karetki pogotowia, poszkodowany mieszkaniec okolicy, w której doszło do zdarzenia drogowego, został zabrany do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.

Najprawdopodobniej do uderzenia auta w drzewo przyczynił się manewr kierowcy. Kierujący wykonał nagły skręt kierownicą, w celu uniknięcia potrącenia zwierzyny leśnej.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...