3.5 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremski Sport uruchomił nowe biuro

Śremski Sport uruchomił nowe biuro

Wraz z początkiem stycznia Śremski Sport zajął się zarządzaniem trzema obiektami sportowymi – stadionem miejskim, plażą miejską oraz centrum rekreacyjno-sportowym w Psarskiem. W związku z tym uruchomił nowe biuro.

Na wstępie przypomnijmy, że zgodnie z uchwałą podjętą w dniu 20.12.2022 na sesji rady miejskiej w Śremie „w sprawie powierzenia spółce Śremski Sport Sp. z o.o. zadań własnych gminy Śrem w zakresie sportu, kultury fizycznej i turystyki, w tym terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych oraz utrzymania gminnych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej”, spółka Śremski Sport od dnia 01.01.2023 r. zajmuje się utrzymaniem i zarządzaniem następującymi obiektami sportowo – rekreacyjnymi w gminie Śrem:

  • Stadion Miejski w Parku im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie,
  • Plaża Miejska, ul. Jeziorna w Śremie,
  • Centrum rekreacyjno – sportowe, ul. Fiołkowa w Psarskiem.

W związku z tym Śremski Sport uruchomił biuro, które obsługiwać będzie wyżej wymienione obiekty pod kątem ich rezerwacji, spraw dotyczących zarządzania oraz obsługi klienta. Znajduje się ono przy Stadionie Miejskim w Parku im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie i czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Rezerwacji można również dokonać telefonicznie pod numerem 538 206 736 (czynny od 4 stycznia) lub w wiadomości e-mail: stadion@sremskisport.pl.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...