4.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaCo? Gdzie? Kiedy?Orszak Trzech Króli 2023

Orszak Trzech Króli 2023

Parafia Najświętszego Serca Jezusa na Jezioranach zaprasza do udziału w Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się w piątek, 6 stycznia.

Wraca tradycyjny Orszak Trzech Króli, organizowany przez Parafię Najświętszego Serca Jezusa na Jezioranach. Barwny korowód tradycyjnie odbędzie się 6 stycznia. Zbiórkę uczestników zaplanowano przed Zespołem Szkół Katolickich w Śremie o godz. 12.30.

Orszak ruszy o godzinie 13.00 i przejdzie ulicami: Staszica, Chłapowskiego i Kilińskiego. Finał w parafii NSJ. Organizatorzy zachęcają, by uczestnicy przebrali się za pastuszków, anioły czy postacie świętych. Można także ubrać się w barwach czerwieni, zieleni i błękitu.

fot. NSJ Śrem
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...