10.2 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaSportMrozów nie ma, lodowisko nieczynne – jednak jest szansa na lodowe szaleństwa!

Mrozów nie ma, lodowisko nieczynne – jednak jest szansa na lodowe szaleństwa!

Na początku zimy, gruchnęła wiadomość, że śremskie lodowisko będzie w tym sezonie nieczynne. Oczywiście całość podyktowana była stale rosnącymi cenami prądu, a w przypadku, gdy za oknem zdarzają się nam dwucyfrowe temperatury (ale na plusie!) agregaty chłodzące pracują z pełnym obciążeniem.

Dla fanów szaleństwa na łyżwach była to smutna wiadomość – tym bardziej, że pobliskie lodowisko w Kórniku jest nadal w budowie.

Zbliżają się ferie, więc warto zastanowić się gdzie w okolicy można trafić czynne lodowisko.

Najbliżej nas pojawia się Środa Wielkopolska.

W porównaniu do poprzedniego roku, cena biletu niestety wzrosła – ze względu na wyższe koszty utrzymania lodowiska.

Za bilety w tygodniu zapłacimy mniej – ulgowy kosztuje 9 złotych, normalny 12 złotych. Więcej będziemy musieli zapłacić za jazdę w weekend. Za ulgowy zapłacimy wtedy 10 złotych, za normalny 13 złotych.

Za wypożyczenie łyżew będziemy musieli zapłacić 7 złotych, tyle samo za wypożyczenie chodzika. Przewidziano również karnety na 10 wejść. Za ulgowy trzeba zapłacić 70 złotych, normalny kosztuje 90 złotych.

Jeśli nie mamy pomysłu jak spędzić pierwszy długi weekend 2023 roku – to oczywiście na sportowo!

Lodowisko będzie czynne prawdopodobnie do połowy lutego (pod warunkiem, że nie przyjdzie do nas nagłe ogromne ocieplenie).

Na łyżwach można jeździć w tygodniu od 14.00 – 21.00. W weekendy 11.00 – 21.00

Źródłofot. PixaBay

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...