10.2 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleJechał do ojca. Nie dojechał - drogę motocykliście zajechał samochód osobowy

Jechał do ojca. Nie dojechał – drogę motocykliście zajechał samochód osobowy

Motocyklista, mieszkaniec gminy Śrem, jechał do swojego ojca - złożyć mu życzenia imieninowe. Nie dojechał. Zamiast tego trafił z połamaniami do szpitala. Drogę zajechał mu samochód osobowy.

Jedna osoba została ranna w wypadku, jaki wydarzył się 31 grudnia około godziny 14.30 na skrzyżowaniu ul. Chełmońskiego oraz al. Solidarności. W zderzeniu udział brały samochód osobowy oraz motocykl.

Dobre warunki drogowe i temperatura w okolicy 15 stopni Celsjusza sprawiła, że na ulicach pojawili się motocykliści. Jeden z nich miał dziś nieprzyjemność uczestniczyć w wypadku drogowym, a konkretnie w zderzeniu z samochodem osobowym.

Zderzenie, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic nie było potężne, ale wystarczyło, by kierujący jednośladem mieszkaniec gminy Śrem z obrażeniami ciała – najprawdopodobniej złamaniami kości – został zabrany karetką pogotowia do szpitala.

Kobiecie, która kierowała samochodem osobowym, nie stało się nic. Oboje byli trzeźwi.

Policjanci pracujący na miejscu przedstawili najbardziej prawdopodobny przebieg wypadku.

Kierująca samochodem osobowym wymusiła na motocykliście pierwszeństwo przejazdu.

Kierujący jednośladem, który wybrał się motocyklem do ojca, by złożyć mu imieninowe życzenia, poruszał się al. Solidarności prosto, w kierunku ul. Sikorskiego. Z ul. Chełmońskiego wyjechał samochód osobowy. Kierująca nim kobieta, również mieszkanka gminy Śrem, wyjechała wprost przed nadjeżdżającego z jej lewej strony motocyklistę.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...