2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKulturaZaproszenie na Śremskie Kolędowanie - zmiana terminu!

Zaproszenie na Śremskie Kolędowanie – zmiana terminu!

Muzeum Śremskie zaprasza mieszkańców na Śremskie Kolędowanie, które zaplanowano na niedzielę, 15 stycznia o godzinie 16.00.

– Zachęcamy mieszkańców, aby w niedzielne popołudnie odwiedzili nas „po kolędzie”. Zaśpiewamy najpiękniejsze kolędy, wybrzmią też pastorałki. I wreszcie, pożyczymy sobie pomyślnego Nowego Roku! – zapraszają pracownicy muzeum.

Wspólne kolędowanie poprowadzą Urszula Ciesielska i Stanisława Mozgawa, a zagra zespół w składzie: Julian Bąkowski, Marek Królikowski, Witalis Sąsiadek i Paweł Szymenderski.

– Spotkania w tym gronie mają już kilkunastoletnią tradycję. Przed laty miały charakter „składkowy”, zachęcamy zatem i tym razem do podzielenia się słodkościami. My zadbamy o gorącą kawę, herbatę i pierniki – zapewniają organizatorzy.

Ilość miejsc na to wydarzenie jest ograniczona. Bezpłatne zaproszenia można odebrać w Muzeum Śremskim, tel. 61 28 35 38.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...