9.6 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaCo? Gdzie? Kiedy?Wywieś flagę! Świętuj z dumą!

Wywieś flagę! Świętuj z dumą!

Muzeum Śremskie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym związanym z obchodami 104. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Aby wziąć udział w konkursie należy wywiesić replikę śremskiej powstańczej chorągwi.

– Podobnie jak przed rokiem, zapraszamy do wspólnego świętowania rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Jeżeli już posiadacie replikę śremskiej powstańczej chorągwi to wywieście ją u siebie w oknie, zróbcie zdjęcie i prześlijcie do nas z podaniem miejsca i autora (tylko w wiadomości prywatnej, bądź MMS na tel. 668 847 130) – zachęcają pracownicy muzeum.

Fotografie zostaną zebrane w jeden album. 30 grudnia zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma od Muzeum Śremskiego „Wspomnienia z 1919/1922 – Udział Śremu w Powstaniu Wielkopolskim” Daniela Kęszyckiego opracowane przez Danutę Płygawko i Danutę Zydorek.

– Zgłoszenia przyjmujemy do 30.12., do godz. 10.00. Losowanie odbędzie się o godz. 18.30, podczas wykładu „Batalion Śremski na straży linii demarkacyjnej 1919/20”, który odbędzie się w Muzeum Śremskim. Planujemy także relację w Internecie – informuje muzeum.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...