10.2 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościRodzinne kolędowanie w Klubie Senior+

Rodzinne kolędowanie w Klubie Senior+

Sobotnie popołudnie, 17 grudnia upłynęło w rytmie świątecznych melodii. W Klubie Senior+ przy ul. Franciszkańskiej w Śremie odbyło się „Rodzinne kolędowanie w Wirydarzu”. Na uczestników czekało wiele atrakcji.

Zanim jednak rozbrzmiały świąteczne melodie, uczestnicy spotkania zaśpiewali burmistrzowi „Sto lat”, tego dnia bowiem obchodził swoje urodziny. Sam również chętnie włączył się do wspólnego kolędowania. W programie wydarzenia znalazły się miedzy innymi: koncert w wykonaniu Capella Canta, kolęda na życzenie, kolędowanie po angielsku i występ chórzystów skupionych wokół Klubu Senior+.

W przerwie uczestnicy chętnie ogrzewali się przy herbacie z miodem lub sokiem malinowym. Mogli także wziąć udział w warsztatach świątecznych. Zostali zaproszeni do zdobienia pierników i przygotowania ozdób bożonarodzeniowych (aniołków i gwiazd z toreb papierowych).

Fot. D. Górna

Na koniec każdy z uczestników otrzymał, jak tradycja nakazuje, świąteczny podarek i dobre słowo na czas świąt Bożego Narodzenia.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...