15.3 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleZderzenie 3 aut. 1 osoba została ranna

Zderzenie 3 aut. 1 osoba została ranna

27-letnia czempinianka doznała obrażeń ciała po wypadku, w którym uczestniczyły trzy pojazdy. Do zderzenia doszło 9 grudnia w Kiełczewie (pow. kościański).

Informację o zderzeniu pojazdów służby otrzymały w miniony piątek około godziny 13.50. Zderzenie aut miało miejsce na wylocie z Kościana, w kierunku Poznania. Zderzyły się tam trzy samochody: renault, citroen oraz vw. Łącznie w pojazdach podróżowało siedem osób.

Podróżujące citroenem dwie kobiety i siedmiomiesięczne dziecko przetransportowano do szpitala. Po przebadaniu na miejscu pozostała kobieta kierująca renault wraz z sześcioletnim chłopcem oraz dwóch mężczyzn z samochodu dostawczego. W szpitalu okazało się, że jedna z osób z citroena doznała obrażeń ciała, które kwalifikują zderzenie pojazdów, jako wypadek drogowy.

Z ustaleń policji wynika następujący przebieg wypadku: – 58-letnia mieszkanka gm. Kościan kierując pojazdem marki renault, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki citroen, którym kierowała 27-letnia mieszkanka gm. Czempiń oraz marki vw, którym kierował 45-letni mieszkaniec m. Kościan. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – przekazał asp. Jarosław Lemański z kościańskiej policji.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...