9.6 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaKulturaZaproszenie na kulturalny koncert bożonarodzeniowy

Zaproszenie na kulturalny koncert bożonarodzeniowy

Ksiąskie Centrum Kultury zaprasza na koncert bożonarodzeniowy, który odbędzie się w niedzielę, 18 grudnia w odnowionej sali widowiskowej Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury. Na scenie zaprezentują się sekcje działające w strukturach CK Książ Wlkp.

– Niezwykle cieszymy się, że po pandemicznej przerwie wracamy do naszej tradycji koncertów bożonarodzeniowych. Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się 18 grudnia o godz. 13.00 w sali widowiskowej Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury w Śremie. Będzie bardzo muzycznie i tanecznie, a przede wszystkim klimatycznie! Na scenie, w świątecznym repertuarze, zaprezentują się sekcje działające w strukturach Centrum Kultury. Warto to zobaczyć! – zapewnia Mariola Kaźmierczak, dyrektor CK Książ Wlkp.

Możemy zatem liczyć na przepiękne występy artystyczne w wykonaniu mażoretek, chóru Consensus, orkiestry dętej czy grupy hip-hopowej Wataha. Na scenie zaprezentuje się ponad 200 osób!

– Wszystkich chętnych do spędzenia z nami tego niedzielnego popołudnia zapraszamy do zakupu biletu, który kosztuje 10 zł – zachęca organizator wydarzenia. Bilety można będzie kupić w Centrum Kultury: tel. 61 28 22 616 lub na stronie www.ck-ksiazwlkp.pl w zakładce: BILETY.

– Liczba miejsc jest ograniczona! Jednak w zależności od zainteresowania wydarzeniem może być dostępna jeszcze druga pula biletów do kupienia – dodaje M. Kaźmierczak.

Zaproszenie na kulturalny koncert bożonarodzeniowy
fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...