9.6 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaKulturaZaproszenie na koncert „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki”

Zaproszenie na koncert „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki”

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert pt. „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki”, który odbędzie się w czwartek, 15 grudnia w Kinoteatrze Słonko.

„Najpiękniejsze kolędy i pastorałki” zaprezentują muzycy Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego, którzy wystąpią o godzinie 18.00. A tuż po ich występie, o godzinie 19.30, na scenie zaprezentuje się tenor – Bartosz Kuczyk, który w latach 2008 – 2018 zaśpiewał i poprowadził ponad 700 koncertów operetkowych oraz koncertów Trzech Tenorów.

W przerwie między występami organizatorzy zaplanowali poczęstunek. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, jednak na każdy występ obowiązują osobne wejściówki. Informacje oraz zapisy w Biurze Obsługi Klienta ŚOK lub pod nr tel. 889 647 418.

Zaproszenie na koncert „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki”
fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...