10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościDzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

W piątek, 25 listopada w przedszkolu w Wieszczyczynie pojawiły się pluszowe maskotki. Tego dnia każde dziecko przyniosło ze sobą pluszowego przyjaciela. Okazją ku temu był Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W przedszkolu w Wieszczyczynie pojawiły się misie w różnych kolorach – duże, średnie i całkiem małe. Każdy pluszak miał swoją historię i małego właściciela.

Tego dnia na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Bohaterem dnia były oczywiście pluszowe misie. Dzieci poznały historię powołania Światowego Dnia Pluszowego Misia, z zainteresowaniem oglądały także prezentację multimedialną, przedstawiającą postaci różnych misiów i ich imiona. Nie zabrakło także bajek i piosenek z misiami w roli głównej, zabaw ruchowych, konkursów, quizów, zgadywanek, a także zajęć plastycznych.

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzono także w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Masłowie – pluszowych przyjaciół przynieśli do szkoły uczniowie młodszych klas.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...